Spolupracujeme

the_title

Cateringová společnost zajišťující organizaci gala večeří, banketů, koktejlů a recepcí na území České republiky i v Evropě. Provozuje restaurace a zajišťuje cateringové služby při sportovních a volnočasových aktivitách. Řídí se heslem GREAT PEOPLE GREAT CATERING.

the_title

Hotel Barceló Praha se nachází v komerční části města v těsné blízkosti Kongresového centra Praha. Hotel je zároveň velmi snadno dostupný z Mezinárodního letiště Václava Havla a také v blízkosti hlavních turistických atrakcí jako jsou Vyšehrad, Staré město, Václavské náměstí či Pražský hrad, což z něj činí ideální volbu ať cestujete služebně či jako turisté.
– See more at: https://www.barcelo.com/barcelohotels/cs_cz/hoteles/republica-checa/praga/hotel-barcelo-praha/descripcion-general.aspx#sthash.JFbdSlgX.dpuf

the_title

Hotel Diplomat se nachází v klidné části Prahy 6 na stanici metra Dejvická v blízkosti Vítězného náměstí. Hotel je zároveň velmi snadno dostupný cca 10 minut z Mezinárodního letiště Václava Havla a také v blízkosti hlavních turistických atrakcí jako jsou  Petřín a Pražský hrad, což z něj činí ideální volbu ať cestujete služebně či jako turisté.

Hotel Diplomat se vyznačuje především kvalitními hotelovými službami a profesionálním personálem.

the_title

Orea Hotel Pyramida

navštívit webové stránky

Orea hotel Pyramida se 336 pokoji a apartmá se nachází v pěší vzdálenosti od Pražského hradu a Strahovského kláštera. Do centra města se pohodlně dostanete za cca 15 minut městskou hromadnou dopravou ze zastávky Malovanka. Hostům je zdarma k dispozici Wi-Fi, relax centrum s krytým bazénem, saunou a fitness centrem. Bufetovou snídani si můžete vychutnat v restauraci Bohemia, odpolední kávu s dezertem v lobby baru Franz Kafka a večeři si dopřát v a la carte restauraci Energy Wine & Pasta.

the_title

Moderní hotel Hilton Prague je situován na pravém břehu řeky Vltavy, nabízí 791 pokojů pro hosty a konferenční prostory o celkové rozloze téměř 5 000 m2. Hotel Hilton Prague se řadí mezi nejlepší hotely v ČR a je nejlepší volbou pro jakoukoli akci, firemní i soukromou, konferenci nebo kongres v Praze. Kongresový sál nabízí kapacitu až pro 1500 účastníků, elegantní sál Hilton Grand Ballroom pojme 650 osob a dále je vám k dispozici 33 multifunkčních konferenčních salónků a zasedacích místností.

Jste offline. Zkontrolujte prosím připojení k internetu.