Eurocentrum – 4. C
V pondělí 8. září se třída 4.C zúčastní exkurze do Eurocentra na adrese Národní 10 v Praze. Součástí programu bude simulační hra zaměřená na fungování institucí Evropské unie.
Sraz účastníků je v 9:45 před budovou Eurocentra. Po skončení programu se třída vrátí zpět do školy na 6. vyučovací hodinu.
Exkurze je povinná, neboť se jedná o aktivitu v rámci výuky a pro žáky je zdarma.
Bližší informace poskytne pan Vangel (vangelr@shs.cz).


