Průvodcovský den a PF 2017

Dne 21. 12. 2016 proběhl v rámci posledního dne školního vyučování tohoto roku průvodcovský den, který byl vedený studenty letošních čtvrtých ročníků. Odehrával se v několika částech Prahy zároveň – například v samotných Vršovicích v okolí naší školy anebo na pražské Královské cestě.

Cíl byl jasný – provést spolužáky Prahou v co nejkratším čase avšak s co nejlepším výkonem průvodců samotných. Ačkoliv všichni doufali v opak, již po několikáté se počasí příliš nevydařilo, a většina zúčastněných promrzla na kost. I přes to dorazil každý ze studentů zdárně do cíle, a mohl se na těch pár dní rozloučit se školou a plně si užívat vánočních prázdnin.

Všichni doufáme, že si studenti nižších ročníků tento dát náležitě užili a že se třeba i dozvěděli něco nového a zajímavého. Stejně tak můžeme jakožto studenti čtvrtých ročníků doufat, že každý z nás splnil to co měl a nic mu nebude bránit v možnosti účastnit se nadcházejících maturitních zkoušek.
A i kdyby se přeci jen nějaký problém vyskytl, můžeme citovat pana profesora Líbala: „Někdo září, někdo v Září.“.

Zároveň s tímto příspěvkem bychom vám rádi za celý Školní Parlament popřáli (s menším zpožděním) krásné prožití zbylé části prázdnin a svátků.

Šťastný Nový rok a hodně úspěchů do budoucna

Za Školní parlament – Jan Kotrč

Spolupracujeme

Jste offline. Zkontrolujte prosím připojení k internetu.